Aktuality
Sem vložte podnadpis


T.J. SOKOL DIVIŠOV NABÍZÍ PRONÁJEM RESTAURACE V SOKOLOVNĚ

T.J. Sokol Divišov Vás zve na přednášku, která se koná na faře v Divišově     Kurzy Sokolského cvičení ve školním roce   2019/2020


Sokolský ples je již za námi, report od Moniky Pekárkové popisuje, v jaké atmosféře se nesl, v odkazu fotografie ze Sokolského plesu

Sokolský ples v dobovém hávu

Divišovští sokolové si v roce 2019 připomínají nejen 120. výročí založení zdejší tělocvičné jednoty, ale také 90. výročí vystavění místní sokolovny. A zejména druhé jubileum zavdalo nápad na ples, tematicky laděný do doby vzniku sokolovny, tedy do dvacátých a třicátých let. Byli jsme velice příjemně překvapeni, kolik plesových hostů vzalo tento nápad za svůj a obléklo se opravdu stylově, zejména dámy představily mnoho rozličných dobových modelů, až jsme zalitovali, že jsme neuspořádali soutěž o nejlepší kostým.

Slavnostní dobovou náladu umocnil také průvodce večerem, slavný filmový herec Oldřich Nový - ve skvělém podání Radka Tupého, člena Divadelního souboru Jiřího Voskovce v Sázavě - který přidal také několik písní.

O hlavní hudební doprovod večera se opětovně a úspěšně postaral Horváth band. Bohužel si členové kapely nepředali informace, a tak muzikanti přijeli na náš prvorepublikový ples repertoárově nepřipraveni. Málokomu to ale příliš vadilo a počet tanečních párů na parketu byl až do pozdních hodin stále vysoký.

Velmi nás také potěšil velký zájem o tombolu, která se během půl druhé hodiny celá prodala. Věříme, že ceny z tomboly potěšily, stejně jako hlavní plesové ceny, které se o půlnoci losovaly ze všech prodaných vstupenek. Rádi bychom poděkovali všem sponzorům, díky nimž mohla být tombola opravdu bohatá. Vážíme si Vaší podpory a štědrosti!

Mnohokrát děkujeme za hojnou účast a budeme se těšit opět za rok, v sobotu 18. ledna 2020. A jaké bude téma tentokrát? Nechte se překvapit!

foto

I vy můžete přispět na TJ Sokol Divišov a jak...

Nově je TJ Sokol Divišov zaregistrovaný na Givt - to znamená, že pokud budete chtít nakupovat na internetu a přihlásíte se přes  https://givt.cz/, bude z Vašeho nákupu poslán příspěvek na naši organizaci. Krásně popsané je to zde  https://givt.cz/jak-to-funguje.

Pak už stačí jen pár kliknutí a příspěvek putuje k nám